ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

«Як не стати нацією дибілів»

Тесленко Кристина

Дитячий алкоголізм-першочергова проблема в Україні. За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я вона опинилася на першому місті серед країн світу по вживанню алкогольних напоїв. Україна з величезним відривом випереджає Ізраїль,який потрапив на другу позицію цього ганебного рейтингу. Наші школярі переплюнули всіх ровесників із 14-цяти країн світу ,в яких проводились спеціальні дослідження. В нашій країні 16-річні пацієнти наркологічних диспансерів уже нікого не дивують. Виникає питання,чому діти – майбутнє нашої країни спиваються на наших очах?

     Одну з причин такого становища медики називають поширення серед молоді,підлітків і навіть дітей слабоалкогольних коктейлів. Історія цієї «отрути» починається з 1994-го року. Спочатку з’явився джин-тонік,потім ром-кола та бренді-кола. Відтоді ринок слабоалкогольних міксів поновлювався і розширювався. В Україні виготовляють їх здебільшого на основі спирту з додаванням ароматизаторів, що імітують популярні напої (віскі,текілу,ром,тощо). Вміст алкоголю в них варіюється в межах максимально допустимого - 8 відсотків(у Європі приміром в таких напоях спирту 4-5 відсотків). Нас труять,труять і труять виробники слабоалкогольних напоїв!

   Багато інгредієнтів цього «молодіжного» пійла давно заборонені на Заході. Після спілкування з фахівцем про їхній вплив на організм , одразу «тверезієш». Суміш  алкоголю,газу та хімічного складу відмінно виконує своє призначення – розслабляє і одурманює,як наприклад «Revo alko energy”. Газ у поєднанні з алкоголем примножує засвоюваність в нашому шлунку. Алкоголь моментально всмоктуеться в кров і надходить до мозку. Цукор,зауважу великої концентрації,пагубно впливає на всі внутрішні органи. Дитинство та підлітковий вік – це час фізичного та психологічного розвитку.

   Та замість вітамінів наші діти разом з слабоалкогольними напоями вживають:

Діоксид вуглецю ( Е 290 ) -  безбарвний газ із кислуватим смаком. Для промислових потреб одержують при обробці вапняку кислотою. Використовується для виробництва газових напоїв і в системах охолодження холодильників,цитрат натрію ( Е 331 ) – підсилювач. Крім  харчової промисловості використовують для зберігання крові,перешкоджає її звертанню. ( Е 445 ) – стабілізатор,емульгатор. Речовина,завдяки якій рідина увесь час залишається однорідною,не розпадається на складові. Використовується при виробництві шампунів,гелів  для душу й інших косметичних засобів. ( Е 338 ) – ортофосфатна кислота. Залежно від  концетрації застосовують для виробництва фосфорних добрив,у текстильній,скляній промисловості. На цій основі зараз роблять вогнезахисні фарби,негорючі плити,пінопласт та інші будівельні матеріали. ( Е 150 d ) – різновид карамелі,добувається з різних видів цукру при термічній обробці. Викликає роздратування підшлунково – кишкового тракту.                   

   У літрі 8 – градусного  слабоалкогольного напою маємо ті ж 80 градусів спирту. Таку дозу не кожен дорослий витримає,тому вживання міксів закінчується алкогольним отруєнням.

      Саме страшне,що алкоголь знімає гальмування кори головного мозку. Тому в стані сп’яніння підліток може вчинити будь – який злочин і навіть самогубство.

Вседозволеність дозволяє працівникам кіосків продавати алкогольні напої дітям. Приклади вже довели – вік їх зовсім не турбує. Сподіваємся новий закон про заборону продажі алкоголю і сигарет в кіосках буде дотримуватись.Молодіжні фільми з екранів телевізора диктують моду на вільні зв’язки та вічно п’яний спосіб життя. Нам говорять – це круто замовчуючи про зворотній бік. Венеричні хвороби,алкоголізм  та в наслідок  зламане життя.

Можна багато говорити,писати про це,але вибір за вами. Варто замислитись,як не стати нацією дибілів,бо одного разу стане вже пізно!

Комментировать » Комментариев (5)


Дата: 24 Апр 2017 13:22
Имя: Анонимный пользователь
https://www.youtube.com/watch?v=7qWDckvlFp0

Дата: 09 Мар 2013 18:22
Имя: Анонимный пользователь
то що робити,як боротися з цією дЕбілізацією?

Дата: 25 Мар 2012 13:36
Имя: Анонимный пользователь
Да несознательные передохнут и вся проблема кончится.

Дата: 05 Ноя 2011 16:38
Имя: Анонимный пользователь
взагалі-то правильно - дебіл

Дата: 18 Дек 2010 08:47
Имя: Анонимный пользователь
Я повністю згідна з Христиною. Потрібно приймати дієві міри щодо продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Це має зробити діюча влада нашої країни. Якщо такий "бєспрєдєл" буде продовжуватись і далі, то це кінець, нація буде самознищена. Юнки та юнаки! Подивіться на зворотній бік вашого життя! Опамятайтеся!