ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

Новости

Очищення України від паразитарної «бидло-еліти»


12.11.2010

Виникає логічне запитання – «Чому, маючи потенціал, один з найкращих у світі, Україна майже по всім цивілізаційним показникам знаходиться на рівні африканських територій?»   Чому, населення деградує, емігрує, спивається? Чому, руйнуються будинки та дороги, чому, зупиняються заводи, чому, заростають поля? Чому, вмирають люди і не народжуються діти? Чому, ми заглиблюємось в боргову яму, а гривня знецінюється? Чому, процвітає хабарництво та корупція, вироджуються стратегічні державні інституції(освіта, наука, медицина)?Україна по праву, і без обіцянок політичних «бидло-Місій», вже багато років назад, увійшла б у 10 найрозвиненіших країн світу!

читать далее...

Остановим пандемию детского алкоголизма!


04.08.2010

Публічні люди  та Зірки України  дают рекомендації як  змінити майку лідерсьтва з алкоголізму на альтернативні істочники отримання адреналіну. Зупинимо пандемію дитячого  алкоголізму на Україні.  Йде війна на знищення славянських народів. Статистика:- в Україні у рік  250 000 трупів від алкоголю – от це  війна проти  свого народу.Давайте будувати Здоровую Украину.Без дітей нема майбутнього і у нас!

 

читать далее...

Финал конкурса "Мисс Украина-2012".

31 марта 2012 г. состоялся финал конкурса «Мисс Украина-2012».  На звание «Мисс Украина» претендуют 26 девушек. Режиссер-постановщик шоу - хореограф,  режиссер и продюсер Лена Коляденко. Ведущие церемонии: Александр Цекало, Иван Ургант, Сергей Светлаков, Гарик Мртиросян, швейцарская модель и телеведущая Ксения Чумичева. Почетные гости конкурса: AKON (Эйкон); израильская топ-модель Бар Рафаэли; певица и актриса Вера Брежнева, российский рэпер Тимати.

Бій року між Володимиром Кличком і Девідом Хеєм.

2 липня в Гамбурзі відбудеться найбільш очікуваний бій року між Володимиром Кличком і Девідом Хеєм Нагадаємо, що раніше Міжнародна меценатська організація "TOP Ukraine" в рамках розвитку і підтримки вітчизняного спорту на міжнародній арені підписала спонсорську угоду на участь у проведенні найбільш захоплюючого бою двох боксерів у супертяжкій вазі: гордості України - чемпіона світу за версіями WBO, IBO, IBF «сталевого молота» Володимира Кличка і зухвалого англійського боксера - володаря титулу WBA Девіда Хея

Укрпиво против детей!

Зробимо Україну Чистою!
Чистой от алкоголя и человеческой плесени , которая за "бабки" спаивает наших
детей и учит этому делать учителей!

- 8 февраля в Пуще -Водице концерн "Укрпиво" собрал 300 учителей с 15 областей Украины (Оплатив дорогу , проживание, питание и подарки!)

Они провели семинар на тему:
Как бороться с детским алкоголизмом!!!???
Методичка получена мною на семинаре. (Подчеркнуто мною)
Читайте и учитесь как спаивать детей!
.И помните, что Украина заняла 1-е место в мире по детскому алкоголизму!
Слава Украине!          
                                                                                                                

раз

Комментировать » Комментариев (0)   

ВГМО «Здорова Україна»

м. Київ, Кошица, 11

моб.: 097-956-07-66

http://www.zdorovaukraina.org.ua/zdorovaukraina@bigmir.net

Последние фотографии