ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

Новости

Меценат Людмила Русалина взяла шефство над детьми художниками из зоны АТО

14.08.2018

Меценат Людмила Русаліна не тільки беззаперечно вродлива бізнес- леді, але одна із найбільш небайдужих людей у світі, людина, яка не припиняє повторювати, що "чужих дітей не буває". Завдяки її підтримці, вже три арт Каравана дружби дітей із зони АТО , що постраждали від війни- це близько сотні дітей- вже отримали щасливі спогади, відвідавши Прикарпаття, Ворохту та Чернівці, де разом із однолітками з Західної України їздили по екскурсіях, відвідували школи, автентичні майстер-класи та виставки власних картин. За підтримки Людмили Русаліної було відкрито виставки талановитих школярів в Дарницькій РДА, Сергіївці та КМДА. Медіа проект та виставки, які підтримує Людмила Русаліна потужні з точки зору мистецтва і зажди привертають багато уваги преси. Адже це не просто благодійна допомога. Це дійсно потужний соціальний поштовх до подолання спогадів про війну та смерть, заміна в дитячій підсвідомості військових чорних фарб на позитивні та життєрадісні, імпліцитного прагнення до повторення агресії - об'єднання Сходу і Заходу заради мира. Чи планує пані Людмила і далі продовжувати започатковану таку надзвичайно важливу справу? Так, Людмила Русаліна каже, що і надалі буде підтримувати арт- Каравани юних митців з Луганщини, аж де вони є наше з Вам майбутнє, а ми, дивлячись в очі дітей, що щойно повернулись з поїздки до Півдня, розуміємо, що у нас є велика впевненість у світлому майбутньому. 
Наступна поїздка юних митців планується до м.Чорноморськ, вона відбудеться в вересні цього року. 

 

Комментировать » Комментариев (0)


К списку статей
Другие статьи

Финал конкурса "Мисс Украина-2012".

31 марта 2012 г. состоялся финал конкурса «Мисс Украина-2012».  На звание «Мисс Украина» претендуют 26 девушек. Режиссер-постановщик шоу - хореограф,  режиссер и продюсер Лена Коляденко. Ведущие церемонии: Александр Цекало, Иван Ургант, Сергей Светлаков, Гарик Мртиросян, швейцарская модель и телеведущая Ксения Чумичева. Почетные гости конкурса: AKON (Эйкон); израильская топ-модель Бар Рафаэли; певица и актриса Вера Брежнева, российский рэпер Тимати.

Бій року між Володимиром Кличком і Девідом Хеєм.

2 липня в Гамбурзі відбудеться найбільш очікуваний бій року між Володимиром Кличком і Девідом Хеєм Нагадаємо, що раніше Міжнародна меценатська організація "TOP Ukraine" в рамках розвитку і підтримки вітчизняного спорту на міжнародній арені підписала спонсорську угоду на участь у проведенні найбільш захоплюючого бою двох боксерів у супертяжкій вазі: гордості України - чемпіона світу за версіями WBO, IBO, IBF «сталевого молота» Володимира Кличка і зухвалого англійського боксера - володаря титулу WBA Девіда Хея

Укрпиво против детей!

Зробимо Україну Чистою!
Чистой от алкоголя и человеческой плесени , которая за "бабки" спаивает наших
детей и учит этому делать учителей!

- 8 февраля в Пуще -Водице концерн "Укрпиво" собрал 300 учителей с 15 областей Украины (Оплатив дорогу , проживание, питание и подарки!)

Они провели семинар на тему:
Как бороться с детским алкоголизмом!!!???
Методичка получена мною на семинаре. (Подчеркнуто мною)
Читайте и учитесь как спаивать детей!
.И помните, что Украина заняла 1-е место в мире по детскому алкоголизму!
Слава Украине!          
                                                                                                                

раз

Комментировать » Комментариев (0)   

ВГМО «Здорова Україна»

м. Київ, Кошица, 11

моб.: 097-956-07-66

http://www.zdorovaukraina.org.ua/zdorovaukraina@bigmir.net

Последние фотографии