ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

Положення для областей

По проведенню змагань в медіа-проекті„Здоровій Україні – Здорові діти” 

     Медіа-Проект «Здорова Україна - Здорові діти», затверджений  Міністерством освіти України, проходить під девізом: «Адреналін проти наркотиків, алкоголю та тютюну».

 

     Змагання будуть проходити в м.Києві між командами з 14 областей України та м. Києва.

        З 14 областей України прибуде по 1-ій команді у складі 3-х чоловік.     Школа-учасник виставляє одну команду, яка повинна складатися з 1-го спортсмена і 1-го тележурналіста - учнів 9-11 класів та  1-го супроводжуючого. Група підтримки з цієї школи різного віку – кількість необмежена.       

Команда складається з 2-х груп – спортивної та творчої.

1.  Спортивна група - (1 чоловік ) займається вивченням нових екстримальних видів спорту: паркур, екстрим-захист, лазербол, рольові ігри, лицарські поєдинки.

2. Творча група (1 учасник) - журналісти або тележурналісти, займається  вивченням тележурналістики, акторської та операторської кіно-майстерності, підготовка матеріалу для ТВ-ефіру.  Підготовка команди проходить на території своєї школи.

Змагання будуть включати в в себе:-         Проходження траси перепон в канатному містечку –(Парк Партизанської Слави).-         лазерні бої між командами(в тому ж місці),-         стрільба з луків та арбалетів на кращий результат (Парк „Київська Русь”)-         проходження квесту „Здорова молодь проти наркомафії”Весь цей час група тележурналістів буде висвітлювати змагання,а їх праця буде монтуватися та щодня  викладатися в інтернет на сайт http://zdorovaukraina.org.ua/ А також на ТВ-каналі „Здорова Україна” -  http://tv.zdorovaukraina.org.ua/ та анонсуватися на центральних телеканалах України.Групи підтримки можуть підтримувати свої команди на сайті в розділі  http://www.zdorovaukraina.org.ua/extrimlager/ Чим активніше підтримка, тим більше балів вони приносять команді.В результаті залишаться 4 команди, серед яких і будуть визначені переможці.В кожну з 4-х команд будуть входити одна телезірка та один депутат ВР.Фіналом телепрограми буде квест-змагання між екстрім-командами різних шкіл разом з зірками України. У фіналі буде присутнім Сафіулін Р.С. та інші офіціальні представники, депутати ВР та зірки України. Подія буде висвітлюватись в прямому ефірі.   Змагання буде своєрідним кастингом, після якого учасники та переможці братимуть участь в міжнародному медіа-проекті екстрім-табір «Здорова Україна», який стартує в 2012р. (Молодь України та закордонні гості - Іспанія, Німеччина, Польща, Білорусь і Росія, -  5 команд разом із зірками України) http://zdorovaukraina.org.ua/extrimlager/ Географія проекту:-  М. Київ – парк Партизанской славы.- М. Київ (Зал Благодійного фонду екології і соціального захисту, Харківське шосе, 160)-  М. Київ (спортивний зал Соціального центру Дарницького району)- С. Копачів - «Парк Київська Русь» - реконструкція стародавнього Києва-XIIIст. 
Комментировать » Комментариев (0)