ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

Ми - молодь, кажемо «Ні» руйнівникам!

 

«Так» здоровому способу життя!

«Я ціную здоров'я як зусилля волі. А не як спадщину чи дар», так казав видатний румунський і французький мислитель-ессеїст Еміль Мішель Чоран. Є щось в цій думці від істини. Взяти хоча б мого дідуся. Щоразу, коли я провідую його, я бачу людину з неймовірною силою волі. Щоденно він робить якісь вправи, прикладає фізичних зусиль, аби морально залишатися людиною. Нещодавно я запитала дідуся про його мрію, на що почула: «Хотів би знову бігати». Це підтверджує думку, що та людина, яка вже щось втратила, може по заслузі оцінити те, що мала. Життєвий досвід показує, що піклуватися про своє здоров'я люди починають тільки після того, як недуга дасть про себе знати.

На цьому прикладі я закликаю наше молоде покоління - надію майбутнього - прислухатися до себе, розуміти на рівні своєї свідомості, що ми взмозі змінити себе, повірити у самого себе, почати нове, здорове, без шкідливих звичок життя. Слід зауважити, що звички зазвичай дуже стійкі. Корисні - зміцнюють здоров'я, захищають від негативних стресових впливів, розвивають людину фізично і розумово, допомагають формувати гармонійний розвиток особистості. Шкідливі звички навпаки, гальмують її становлення.

Тож метою нашого покоління має бути викорчовування з життя людей таких руйнівників здоров'я, як от: тютюн, алкогольні напої, наркотики. Ми маємо сприяти розвитку культурного середовища, в якому зростають діти, які ще не знають того руйнівного впливу. Бо спосіб життя - це не лише характер людської поведінки, яка позитивно чи негативно впливає на здоров'я. Сам характер поведінки зумовлений фізичним та культурним середовищем, рівнем розвитку суспільства як єдиної нації.

З погляду лікарів, здоровий спосіб життя - це гармонійне поєднання роботи і відпочинку, збалансоване харчування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, а також найважливіше - доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі в будь-яких його проявах. Тож на мою думку, найдієвішим чинником формування «Здорової України» є гарні емоції, щирі посмішки, які роблять життя насиченим та яскравим.

Міцне здоров'я - скарб, який треба весь час оберігати та підтримувати. Тобто, щоб бути здоровим і дотримуватися здорового способу життя, треба весь час докладати зусиль. Потрібно мати силу волі й переконливе бажання досягти цього. Бо здоров'я є запорукою духовного, соціального та фізичного благополуччя.

Ми - молодь, кажемо «Ні» руйнівникам! «Так» здоровому способу життя! Ми хочемо зростати в країні щасливих людей, насолоджуватися повнотою життя. Тож пильнуйте своє здоров'я, воно в нас одне!

(СЗШ № 70 м. Києва, команда «Адреналін»)

Комментировать » Комментариев (6)


Дата: 30 Ноя 2011 02:09
Имя: Марина Д.
мне кажеться работа просто шикарная. в ней столько своего
я бы сказала. очень правдивая. и мысли не такие общие. свои ...
за что и плюсую !
70 школа заслуживает первое место. хотя я их не знаю.

Дата: 29 Ноя 2011 20:48
Имя: Анонимный пользователь
Клас!!!

Дата: 26 Ноя 2011 22:40
Имя: Ліля
Якби кожна людина думала про здоров'я саме так, то жити б стало усім легше ...
цінувати життя - це впершу чергу цінувати здоров'я !
Ця праця заслуговую аплодисменти !

Дата: 26 Ноя 2011 13:09
Имя: Алиса
Ну,прям слов нет..Очень классно,заставляет задуматся!
ш.70 в не конкуренции

Дата: 26 Ноя 2011 00:40
Имя: Окана
робота дуже хороша ! ця команда просто прекрасна ! бажаю всього найкращого цвй команді ...

Дата: 24 Ноя 2011 23:24
Имя: Анонимный пользователь
Дякую за чудову статтю, змушує замислюватися...