ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

Галицькі скаути на змаганнях за здорову Україну

       19-20 листопада 2011 у м. Києві стартував Всеукраїнський молодіжний медіа проект «Здоровій Україні - здорові діти!»  при підтримці Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та за ініціативи Молодіжного Руху «Здорова Україна».

     Отримавши запрошення, представники Федерації Скаутів «Галицька Русь» з радістю вирушили до Києва для участі у заході.

     Першим завданням для нас стала дорога від вокзалу до Парку партизанської слави, де відбувалися змагання першого дня. Після урочистого відкриття проекту ми прослухали інструктаж по роботі з альпіністським спорядженням, з яким команди на швидкість проходили маршрути мотузкового парку пригод. Очікуючи своєї черги на старт, ми встигли познайомитись із київськими школярами та журналістами, а ще з радістю випити гарячого чаю та навіть пробігтись сосновими алеями парку, щоб зігрітись. За відгуками більшості учасників, найбільш яскравими були змагання у мотузковому парку та військова гра «лазертаг». Оскільки львів'ян було тільки четверо, ми вирішили об'єднатись в одну команду з «Легіонерами» (київська школа №175). Командна робота налагодилася відразу, і за результатами першого «дня екстриму» ми разом посіли 3 місце!  

    Вечір у санаторії «Пролісок» ми продовжили у тому ж дусі активного відпочинку. Щоб не змерзнути в пустому приміщенні, галицькі скаути влаштували турнір з настільного тенісу між учасниками проекту з різних міст України - Житомиру, Хмельницького та Запоріжжя.

     Другий день відзначився яскравими подіями в парку «Київська Русь». В програмі було багато цікавих дійств, і, незважаючи на брак часу та невелику чисельність команди, ми старались прийняти участь у всіх можливих конкурсах. Честь львів'ян у боях на мечах визвався захищати наш Діма Кувичко, який примірив на себе образ лицаря і дойшов до півфіналу, змагаючись нарівні зі старшими суперниками і навіть діставши бойове поранення! Крім того, ми мали можливість стріляти з лука, метати ножі та списи, перетягувати канат, а ще спитати про свою долю колоритну середньовічну віщунку.

     Загалом, захід цілком виправдав свою основну ідею - активний відпочинок проти алкоголю, тютюну та наркотиків. Ми вкотре переконались самі та продовжуємо переконувати своїх ровесників: адреналін в крові, екстрим, дух змагань, свіже повітря та купа емоцій - ось на що варто витрачати свої сили та час! 

     Дякуємо організаторам за ідею та проведення проекту. Надіємося, що саме здоровий екстрим, а не алкоголь стане звичним дозвіллям для українських  підлітків. Нам було дуже приємно так весело та корисно провести ці осінні вихідні, а ще попрацювати в справжній команді та знайти нових друзів у столиці. Запрошуємо киян на екскурсію до Львова та у походи в Карпати. Давайте разом продовжувати наше «адреналінове дозвілля»! =)

Клименко Ольга,

прес-служба Львівської застави

Федерації Скаутів «Галицька Русь»

Комментировать » Комментариев (0)