ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

Ні алкоголю, ні нікотину

  Ні алкоголю, ні нікотину,

Створимо разом здорову країну!

Сповнені рухом наші серця,

Адреналіну в нас без кінця!

Здоров'я - одвічний скарб людини, без якого неможливим є щастя. Тільки у сильному, здоровому тілі дух зберігає рівновагу, і характер людини набуває розвитку, могутності. На думку спадають слова видатного німецького філософа, Артура Шопенгауера: «Здоров'я настільки переважує решту благ життя, що здоровий жебрак щасливіший за хворого короля». Я поділяю цю думку, бо без здоров'я і життя уявити важко.

На сьогоднішній день дотримуватися здорового способу життя не популярно серед молоді, більшість з якої знаходять собі інші «розваги». Це не правильно. Молодь, діти - це майбутнє, і щоб воно було гарним, треба вже зараз докласти зусиль, щоб призвичаїти дітей до активного дозвілля.

Нещодавно стартував Всеукраїнський проект «Здоровій Україні - Здорові діти!», мета якого заохочувати дітей до здорового способу життя, показати їм, що відчувати прилив адреналіну, весело та цікаво проводити час можливо без вживання шкідливих речовин, таких як наркотики, алкоголь, тютюн. На мою думку, недбале ставлення до власного здоров'я -  це катастрофа, прірва між дітьми та нормальним життям. Звичай вживати алкогольні напої, наркотики та палити настільки поширений серед підлітків, що просто лякає. Найжахливіше: вони свідомо роблять кроки у прірву. Кожного дня нам повторюють батьки, вчителі, засоби масової інформації про шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини. Проте не всі прислухаються до порад. Багато хто обирає шлях слабких людей, залежних. На їхню думку, краще прожити коротше життя, але сповнене сумнівних розваг та дивних відчуттів. Настав той час, коли треба вирішити цю проблему!

За вирішення цієї справи взявся молодіжний рух «Здорова Україна». В суботу та неділю, 19-20 листопада 2011 року, відбулись змагання між дітьми різних шкіл міста Києва та деяких інших областей. Першого дня, 19-ого листопада, відбулися змагання на спортивних платформах з перешкодами, розважальна гра «Quest» та лазер-бол. Так чудово спостерігати за дітьми, коли на них вдягають захисне спорядження з карабінами, проводять інструктаж. Кожен відчував свою важливість, відповідальність за результат. Я, як учасниця усіх змагань, можу запевнити, що той екстрим, адреналін та просто захоплення від пройдених змагань відчувала вперше.

У неділю, 20 листопада, шість команд фіналістів зібралися на проведення вирішального етапу змагань в етно-парку «Київська Русь». Цей день був сповнений романтичної таємничості: лицарські турніри захоплювали, змагання зі стрільби з луку та метання спису дивували, а перетягування канату єднало, робило з просто учасників змагань справжню команду. Кожна дитина відчула себе частинкою нашої української історії.

Я певна, що всі незабутньо провели час і побачили ще одну альтернативу пасивному способу життя. За це ми дякуємо медіа-проекту «Здоровій Україні - Здорові діти!», який відкрив нам багато нового,цікавого, незвичайного.

Україна з її колоритною та унікальною культурою, багатою природою, потенційними можливостями гідна мати здорову націю. Тож треба докласти усіх можливих зусиль, аби ми з гордістю могли сказати: «У Здорової України - Здорові діти!!!»

(СЗШ № 70 м. Києва, команда «Адреналін»)
Комментировать » Комментариев (4)


Дата: 30 Ноя 2011 02:07
Имя: Вікторія
Я б воліла, щоб кожен рік був такий заклад у нас, в Києві.
Стаття пре - прекрасна ... ще не кажучи грамотна.
Інші школи якось полінились і написали так багато помилок... хіба ж це годиться...

Дата: 29 Ноя 2011 20:47
Имя: Анонимный пользователь
Команда "АДРЕНАЛИН" вы супер!!!!

Дата: 29 Ноя 2011 19:20
Имя: Анонимный пользователь
сознательные молодые люди у них есть будущее.
это хорошо, что у молодежи интерес к здоровому образу жизни.
статья на пятерочку!

Дата: 29 Ноя 2011 19:14
Имя: Вита
команда "Адреналин" вы молодцы
статья классная, такие молодые, но какие мудрые мысли, так держать