ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

Здорова Україна - це круто

20.11.2011 була проведена акція щоб закликати молодь до здорового способу життя, організатором якої був Липовський Станіслав Романович. Акція відбувалася в формі змагань з різних видів спорту. Туди були запрошені учні з усієї України. Від нашої школи була представлена команда зі спортивного туристичного гуртка, керівником якої був Загрядський Олексій Вікторович.

Перед змаганнями проводилися пробні тренування де учасники могли спробувати свої сили, бо після тренувань мали бути вибрані найсильніші, які потім ішли на основний конкурс. Команда від нашої школи складалася з семи учасників: Сваволя Андрій, Луковський Олексій, Ликов Олександр, Булах Катерина, Єзерська Анастасія, Солоненко Ігор і Смусь Віктор -, що гідно представили нашу школу, зайнявши друге місце серед більш ніж 15 команд. Тренування та перший тур змагання проходили у парку Партизанської Слави, який був закладений у 1970 році на честь проходження бойових дій у Другу Світову Війну. Там було розташоване Канатне Містечко, що складалося із доріжок п'яти рівнів складності, які наша команда пройшла з легкістю. Застрахувавшись карабінами і незважаючи на дикий холод, вони долали небезпечні перешкоди, щоб захистити честь школи.

На перший тур (play off)вони приїхали о 9.30 і ще годину готувалися духовно та морально до конкуренції, отримуючи поради від керівника команди. Організатори акції були постійно поряд, заохочуючи молодь до боротьби. А журналісти в той час брали інтерв'ю у майбутніх зірок спорту. В той час як інші команди насолоджувалися обідом та гарячим чаєм, наша отримувала екіпіровку до Laser target, гри що була організована зі Здорової України. Перше місце отримала команда школи №70 тому наша школа разом з іншими могли претендувати лише на друге і третє призові місця. З рештою, ми отримали друге місце, завдяки нашій витримці, міцності, наполегливості та силі командного духу. Призом був мегафон, який команда отримала й віддала школі.

Фінальний тур пройшов на наступний день у парку Київська Русь, що в Обухівському районі. Основними конкурсами були: рицарський поєдинок, в якому виграли перше місце Солоненко Ігор і Смусь Віктор, стрільба з луку та кидання списа, в якому Луковський Олексій зайняв друге місце. Але в загальному конкурсі вся команда виграла друге місце і безплатний квас.

Загалом відгуки кожного члена команди про конкурс були хорошими і, незважаючи на невелику біль після запального чемпіонату, вони би знову прийняли учать у такій акції, повній пригод і неочікуваних сюрпризів. А ідея організатора заохотити молодь до активного та здорового способу життя досягла своєї цілі - наших сердець.

Комментировать » Комментариев (0)