ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

Здорова країна – здорові діти

      Українські діти активно виступають  за здоровий спосіб життя і заохочують молодь до дій.

19-20 листопада в Києві у парку «Київська Русь» в рамках медіа-проекту «Здорова Україна – здорові діти» пройшов конкурс між школами Києва та інших міст. У конкурсі також приймали участь школи з Хмельницького, Львова, Житомира.

Це були спортивні змагання, що відбувалися під гаслом: «Адреналін проти наркотиків, тютюну і алкоголю». Конкурс складався з кількох етапів змагань, які проходили протягом двох днів. У суботу учасники проходили спеціальні спортивні платформи, захоплюючу квест-гру та лазербол. Спортивні платформи були закріплені на деревах. Це різні сходинки, драбини, сітки ,які треба було подолати за допомогою карабінів і страховки командам сміливців. Лазербол – гра для двох команда. Команди з різних шкіл одягалися в спеціальну форму. Кожному гравцю видавали лазерну рушницю. На території невеличкого лісу, з двох сторін обмеженого стежками розташовувалися обидві команди. Розпочиналася боротьба, перемогу в якій одержувала та команда, в якій залишилось більше «живих» гравців. У неділю були змагання зі стрільби з луку, лицарські турніри,перетягування канату та метання списів. Це поодинокі змагання, проте завзяті переможці здобували перемогу для усієї команди. Кожна команда мала можливість одержати перемогу в будь-якому змаганні. За перше місце переможці отримували чудовий приз – мегафон.У конкурсі також приймали участь тележурналісти, які писала статті, брали інтерв’ю, знімали відеоролики та висвітлювали захід, за що давалися додаткові бали. Після закінчення усіх етапів бали кожної команди підрахуються і визначать переможців. Щаслива команда переможців отримає неймовірну нагороду – подорож до табору «Мандарин» у Криму. Метою конкурсу є розповсюдження ідеї здорового способу життя серед молоді, поширення інформації про цей захід і заохоченні дітей та юнацтва до активної участі у проекті, виступу проти шкідливих речовин, алкоголю і тютюну.  Програма спрямована на зміцнення духу нації, її фізичного і морального здоров’я.

Медіа-проект «Здорова Україна – здорові діти» дуже корисний для соціального і фізичного розвитку дітей. Окрім поширення ідеї здорового життя, діти активно проводять час зі своїми однолітками, знаходять нових друзів, весело проводять дружні змагання, спілкуються і розважаються усі разом. Між учасниками змагань панує атмосфера здорової конкуренції, радості і підтримки ,завзятості і адреналіну. Такі змагання відроджують командний дух і прагнення до перемог, зміцнюючи національну єдність і силу. (СЗШ № 70 м. Києва, команда «Адреналін»)

Комментировать » Комментариев (5)


Дата: 29 Ноя 2011 20:45
Имя: Анонимный пользователь
70 школа! Респект и уважухо!!!!

Дата: 29 Ноя 2011 18:52
Имя: анатолий
нужно побольше таких конкурсов и детям интересно, есть чем заняться и чтоб поменьше рекламы алкоголя по телевизору и на улицах

Дата: 29 Ноя 2011 18:34
Имя: Анонимный пользователь
це ж гарно коли діти займаються дитячими справами
організаторам респект

Дата: 26 Ноя 2011 12:42
Имя: Анонимный пользователь
цікаво, а буде цей захід продовжувати своє існування !
залюбки б спробувала взяти участь і підтримати здорову націю.
хороша робота, мені сподобалось ! :)

Дата: 24 Ноя 2011 23:21
Имя: Анонимный пользователь
Діти молодці, це добре коли молодь знаходить альтернативу.